Leírás
| Márka | Midea |
|---|---|
| Klíma típus | Oldalfali Split |
| Inverteres | Igen |
| Hűtőteljesítmény | 5,2 kW |
| Fűtőteljesítmény | 4,4kW |
| Helyiség méret | 45-65 m² |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Extra szűrő | Van |
| Hangnyomásszint dB (A)-Beltéri egység | 44,5/39/32,5 |
| Hangnyomásszint dB (A)-Kültéri egység | 57 |
| Beltéri Méret (sz/m/mé) | 958 x302 x213 |
| Kültéri Méret (sz/m/mé) | 800 x554 x333 |
| Beltéri Súly(kg) | 8,5 |
| Kültéri Súly(kg) | 37,8 |
| Hatékonyság SEER W/W | 6,7 |
| Hatékonyság SCOP W/W | 4,1 |
| Hűtőközeg | R-410A |
| Áramfelvétel Hűtés/Fűtés (A) | 11,5 |
| Elektromos betáp | 1 Ph, 220V-240V, 50Hz |
| Biztosíték (A) | 10 |
| Csőhossz max/emelés (m) | 30/20 |
| Csőméret Φ | 6/12 |
| Működési tartomány Hűtés °C | -15 – 50 |
| Működési tartomány Fűtés °C | -15 – 30 |
| Wifi | Opcionális kérhető |
| Garancia | 5 év |



