Leírás
- Quiet mód
- Ezüstös, tejsavbaktériumokat tartalmazó szűrőcsíkok
- Porszűrő
- IAQ szűrőrendszer
- PAM+PWM technológia
- Esztétikus kialakítás
- Halk működés
- Öntisztító funkció
- DC Hybrid Inverter
| Hűtőteljesítmény: | 2.5 kW |
| Fűtőteljesítmény:: | 3.2 kW |
| Inverteres: | igen ![]() |
| Ajánlott szobaméret | 20-30 m2 |
| Zajszint beltéri egység.: | 26 dbA |
| Zajszint kültéri egység.: | 46 dbA |
| Métretek beltéri egység.: | 275/790/205 sz/ma/me |
| Métretek kültéri egység.: | 550/780/290 sz/ma/me |
| Súly beltéri egység.: | 9 kg |
| Súly kültéri egység.: | 33 kg |
| Energia osztály: | A++/A+ |
| Hűtőközeg: | R410A |
| Garancia: | 3 év |




