Leírás
- DC Hybrid Inverter
- Ezüstös, tejsavbaktériumokat tartalmazó szűrőcsíkok
- Öntisztító funkció
- Esztétikus kialakítás
- PAM+PWM technológia
- IAQ szűrőrendszer
- Quiet mód
- Porszűrő
- Halk működés
| Hűtőteljesítmény: | 5 kW |
| Fűtőteljesítmény:: | 5.8 kW |
| Inverteres: | igen ![]() |
| Ajánlott szobaméret | 45-60 m2 |
| Zajszint beltéri egység.: | 32 dbA |
| Zajszint kültéri egység.: | 49 dbA |
| Métretek beltéri egység.: | 320/1050/228 sz/ma/me |
| Métretek kültéri egység.: | 550/780/290 sz/ma/me |
| Súly beltéri egység.: | 13 kg |
| Súly kültéri egység.: | 41 kg |
| Energia osztály: | A++/A+ |
| Hűtőközeg: | R410A |
| Garancia: | 3 év |




