Leírás
Automata újraindulás
Egyszemélyes üzemmód
Jó alvás funkció
Full HD Szűrő
2016 Új Modell
Hamarosan
LED kijelző
| Hűtőteljesítmény: | 5 kW |
| Fűtőteljesítmény:: | 6 kW |
| Inverteres: | igen ![]() |
| Ajánlott szobaméret | 42-60 m2 |
| Zajszint beltéri egység.: | 25 dbA |
| Zajszint kültéri egység.: | – dbA |
| Métretek beltéri egység.: | 1063/294/317 sz/ma/me |
| Métretek kültéri egység.: | 880/638/310 sz/ma/me |
| Súly beltéri egység.: | – kg |
| Súly kültéri egység.: | – kg |
| Energia osztály: | A++/A |
| Hűtőközeg: | R410A |
| Garancia: | 3+2 év |




